Dodaj Lotnisko na pulpit
Dodaj

Współpraca

W ramach rozwijającej się działalności, teren lotniska wykorzystywany jest nie tylko do celów szkoleniowych, badań i rozwoju w przestrzeni powietrznej. W ofercie znajdują się także usługi o charakterze sportowym, szkoleniowym czy komercyjno — eventowym. Mamy możliwość organizacji wydarzeń, takich jak: pikniki lotnicze z pokazami akrobacyjnymi, rajdy rowerowe, festyny rodzinne oraz inne imprezy plenerowe.

Strefy lotniska otwarte są nie tylko dla podmiotów profesjonalnych, czy instytucji publicznych, ale również dla okolicznych mieszkańców oraz osób zainteresowanych tematyką lotniczą. Z wielką przyjemnością gościmy każdego, kto zechce poznać i poobserwować pracę lotniska nieco zza kulis. Dla dużych grup, takich jak szkoły, czy przedszkola istnieje możliwość zwiedzania lotniska i poznania go z zupełnie innej strony.

Lotnisko współpracuje również z różnego rodzaju służbami publicznymi, takimi jak: straż pożarna, państwowe ratownictwo medyczne oraz policja, w zakresie ćwiczeń na wypadek sytuacji zagrożenia mającej miejsce na lotnisku lub w jego rejonie.

W celu nawiązania współpracy zachęcamy do kontaktu w zakładce KONTAKT.